Hlídám tě

Mějte své děti pod kontrolou

NOVINKA NA NAŠEM TRHU 

Už žádný strach o Vaše malé potomky, Na český trh uvádíme náramky vybavené telefonním modulem. Náramky hlídám tě umožňují byt v přímém kontaktu mit přehled nad potomky. Manipulace dítěte s náramkem ve sve jednoduchosti předčí i nejjednodušší mobilní telefony. Pro Volání Nebo poslání SMS Stačí stisk jediného tlačítka.

 

Náramky je možné nastavit na předem vybraná čisla, například rodiče, sourozence nebo krizové centrum. K přijetí i vytočení hovoru stačí stisknutí jednoho tlačítka, příchozí hovor s předvolených čísel umí náramek i sám přijmout.

 Náramek Je vybaven Jednak třemi tlačítky, přičemž pod každým si zákazník uloží zvolený kontakt. Z toho lze v případě potřeby buď zavolat, nebo odeslat předem nadefinovanou SMS. Kromě toho je k dispozici tlačítko pro "Nouzové Volání". Systém umožňuje přiřadit až čtyři telefonní čísla, přičemž náramek je vytáčí postupně tak dlouho, dokud nedojde ke spojení hovoru. Také v situaci, kdy v náramku není SIM karta, uživatel se dovolá pomoci na linku 112. Veškerou administraci - Tedy přiřazení čísel k jednotlivým tlačítkům, vytvoření SMS, Druhy upozornění - si zákazník může provést prostřednictvím technické podpory, kterou vám poskytneme..